IJsselmeervogels kampioen

Derde Divisie Zaterdag TV-Samenvattingen Speelronde 34

De samenvattingen van de laatste speelronde in de Derde Divisie Zaterdag + Huldiging van IJsselmeervogels Quick Boys – IJsselmeervogels Huldiging Rijnsburgse Boys – Capelle Harkemase Boys – FC Rijnvogels Jong FC Groningen – FC Lisse Jong FC Volendam – ONS Sneek SteDoCo – VVOG ODIN’59 – Huizen ASWH – Jong Almere City DVS’33 – Scheveningen

FC Lisse Martin van Eeuwijk

Derde Divisie Zaterdag TV-Samenvattingen Ronde 31

De tv-samenvattingen van de Derde Divisie Zaterdag speelronde 31 op een rijtje: VVOG – Harkemase Boys FC Rijnvogels – ASWH IJsselmeervogels – FC Lisse ONS Sneek – DVS’33 Jong Almere City – Jong FC Groningen Huizen – Jong FC Volendam Capelle – SteDoCo Scheveningen – Quick Boys ODIN’59 – Rijnsburgse Boys

FC Lisse juichen

Derde Divisie Zaterdag TV-Samenvattingen Ronde 30

De TV-samenvattingen van speelronde 30 in de Derde Divisie Zaterdag op een rijtje: DVS’33 – VVOG Harkemase Boys – ODIN’59 FC Lisse – Scheveningen SteDoCo – FC Rijnvogels Quick Boys – Rijnsburgse Boys ONS Sneek – IJsselmeervogels Jong FC Volendam – Jong Almere City ASWH – Huizen Jong FC Groningen – Capelle

Jeffrey Jongeneel

Derde Divisie Zaterdag TV-Samenvattingen Ronde 29

De samenvattingen van speelronde 29 in de Derde Divisie Zaterdag op een rijtje: VVOG – ASWH Rijnsburgse Boys – Harkemase Boys Scheveningen – Jong FC Volendam FC Rijnvogels – Jong FC Groningen IJsselmeervogels – DVS’33 Ermelo Jong Almere City – FC Lisse ODIN’59 – SteDoCo Huizen – ONS Sneek Capelle – Quick Boys

Johan Verkerk Huizen

Derde Divisie Zaterdag TV-Samenvattingen Ronde 28

De tv-samenvattingen van de Derde Divisie Zaterdag speelronde 28 op een rijtje. Scheveningen – Huizen FC Lisse – ODIN’59 IJsselmeervogels – VVOG Quick Boys – Harkemase Boys DVS’33 – Jong Almere City ONS Sneek – FC Rijnvogels Jong FC Volendam- ODIN’59 ASWH – SteDoCo Jong FC Groningen – Rijnsburgse Boys

Giovalli Serbony Rijnsburgse Boys FC Volendam

Derde Divisie Zaterdag TV-Samenvattingen Ronde 27

De samenvattingen van speelronde 27 in de Derde Divisie Zaterdag 2016-2017. VVOG – Quick Boys SteDoCo – FC Lisse Rijnsburgse Boys – Jong FC Volendam Harkemase Boys – Jong FC Groningen FC Rijnvogels – DVS’33 Huizen – IJsselmeervogels Jong Almere City – Scheveningen Capelle – ONS Sneek ODIN’59 – ASWH

Oebele Schokker Harkemase Boys FC Lisse

Derde Divisie Zaterdag TV-Samenvattingen Ronde 26

De tv-samenvattingen van speelronde 26 in de Derde Divisie Zaterdag op een rijtje: Scheveningen – VVOG FC Lisse – Harkemase Boys IJsselmeervogels – ODIN’59 DVS’33 Ermelo – ASWH Jong FC Groningen – Quick Boys ONS Sneek – Rijnsburgse Boys Jong Almere City – FC Rijnvogels Huizen – Capelle Jong FC Volendam – SteDoCo

Tim Peters Scheveningen

Derde Divisie Zaterdag TV-Samenvattingen Ronde 25

De samenvattingen van de Derde Divisie Zaterdag in speelronde 25 op een rijtje. VVOG – Huizen Rijnsburgse Boys – Scheveningen Capelle – FC Rijnvogels Harkemase Boys – IJsselmeervogels Quick Boys – DVS’33 Ermelo ASWH – FC Lisse Jong FC Groningen – Jong FC Volendam SteDoCo – ONS Sneek ODIN’59 – Jong Almere City