Jong AZ elftalfoto 2016-2017

Trainer: Martin Haar

AFAS Trainingscomplex
Zuiderweg 72
1456 NH Wijdewormer
Tel: 072-5478000
Capaciteit: 2.000

Kampioen Beloften Eredivisie: 1 (2006)

Website: az.nl

Selectie AZ 2016-2017

Keeper

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Koen Bucker300000
Maarten List000000
Joey Roggeveen000000
Jasper Schendelaar000000
Nick Olij3100000

Verdediger

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Justin Bakker1702300
Levi Opdam2343400
Vincent Regeling1700300
Owen Wijndal2301400
Fernando Lewis1451100
Pantelis Hatzidiakos2402400
Rens van Eijden100000
Jop van der Linden1510300
Melle Springer300100

Middenvelder

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Daan Boerlage000000
James Efmorfidis711000
Jamie Jacobs2855500
Teun Koopmeiners1920100
Furkan Kurban300000
Guus Til1430000
Mats Seuntjens602000
Thomas Ouwejan800000
Jeremy Helmer27104400
Calvin Stengs2171300
Mees Hoedemakers300000
Joris van Overeem302000
Des Kunst210000

Aanvaller

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Joel Donald200000
Nick Doodeman2052000
Ferdy Druijf1340100
Jelle Duin300000
Viktor Karl Einarsson2510000
Zia Sakirovski1730100
Robin Schouten2044100
Muamer Tankovic870001
Robert Muhren330000
Myron Boadu960100
Levi Garcia852100
Fred Friday340000
Dabney dos Santos200000
Kick de Goede100000
Teun Bijleveld200000

Jong AZ 2016-2017

DatumWedstrijdTijd/resultaten
2016-08-15 18:30:2915 augustus 2016 Jong Sparta — Jong AZ1 - 3
2016-08-20 15:00:5920 augustus 2016 Jong AZ — Katwijk0 - 0
2016-08-27 15:00:2627 augustus 2016 Kozakken Boys — Jong AZ2 - 4
2016-09-03 18:00:333 september 2016 Jong AZ — Excelsior Maassluis3 - 2
2016-09-11 14:30:2511 september 2016 De Treffers — Jong AZ0 - 0
2016-09-18 14:00:1018 september 2016 Jong AZ — Koninklijke HFC5 - 1
2016-09-25 14:30:4925 september 2016 UNA — Jong AZ2 - 0
2016-10-02 14:00:522 oktober 2016 Jong AZ — Jong Vitesse5 - 0
2016-10-07 18:30:437 oktober 2016 Jong FC Twente — Jong AZ2 - 3
2016-10-16 14:00:3416 oktober 2016 Jong AZ — AFC2 - 2
2016-10-29 15:30:3429 oktober 2016 VVSB — Jong AZ0 - 3
2016-11-05 17:15:375 november 2016 Jong AZ — Spakenburg5 - 0
2016-11-12 15:30:0612 november 2016 GVVV — Jong AZ1 - 4
2016-11-19 14:30:5219 november 2016 HHC Hardenberg — Jong AZ1 - 1
2016-11-26 17:15:1326 november 2016 Jong AZ — FC Lienden2 - 0
2016-12-04 14:00:014 december 2016 Jong AZ — TEC5 - 1
2016-12-10 14:30:3910 december 2016 Barendrecht — Jong AZ1 - 3
2016-12-18 14:00:3918 december 2016 Jong AZ — Jong Sparta2 - 3
2017-01-14 15:30:4114 januari 2017 Katwijk — Jong AZ0 - 2
2017-01-21 14:30:2221 januari 2017 Jong AZ — Kozakken Boys2 - 0
2017-02-05 14:00:485 februari 2017 Jong AZ — De Treffers4 - 2
2017-02-20 18:30:3520 februari 2017 Jong AZ — Jong FC Twente1 - 0
2017-02-25 14:00:2725 februari 2017 Koninklijke HFC — Jong AZ0 - 1
2017-03-04 14:30:494 maart 2017 Jong AZ — HHC Hardenberg1 - 1
2017-03-08 20:00:348 maart 2017 AFC — Jong AZ0 - 1
2017-03-11 15:30:3911 maart 2017 Excelsior Maassluis — Jong AZ0 - 2
2017-03-19 14:00:3319 maart 2017 Jong AZ — UNA5 - 0
2017-03-27 20:00:5027 maart 2017 Jong Vitesse — Jong AZ2 - 2
2017-04-02 12:00:212 april 2017 Jong AZ — VVSB7 - 0
2017-04-08 15:30:388 april 2017 Spakenburg — Jong AZ1 - 0
2017-04-22 14:30:3522 april 2017 Jong AZ — GVVV3 - 1
2017-04-29 15:30:0929 april 2017 FC Lienden — Jong AZ1 - 0
2017-05-06 18:00:116 mei 2017 TEC — Jong AZ0 - 2
2017-05-13 18:00:4713 mei 2017 Jong AZ — Barendrecht2 - 2

TweedeDivisie.org

TweedeDivisie.org is een uitgave van Lex Bird Media en WissMedia. De website over de Tweede Divisie én Derde Divisie is ontstaan uit Topklasser.nl

Meer over ons

Volg ons ook via