Katwijk elftalfoto 2016-2016

Trainer: Dick Schreuder

Sportpark De Krom
De Krom 57
2221 KK Katwijk
Telefoon: 071-4027085
Capaciteit: 6.000

Kampioen van Nederland: 4 (1993, 1994, 2000, 2013)
Kampioenschappen in Topklasse: 1 (2013)
Kampioenschappen in Hoofdklasse: 5 (1993, 1994, 1995, 2000, 2015)
2015-2016: 3e in Topklasse Zaterdag

Website: vvkatwijk.nl

Selectie Katwijk 2016-2017

Keeper

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Richard de Groot000000
Mark de Vries3300000

Verdediger

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Kay Blokland3140301
Omar Hamdi2710200
Stefan Stam1610200
Michiel van Dam1610110
Bennie van Noord3340310
Guus van Weerdenburg3411100
Kaan Arikan100000
Jessie Vink100000

Middenvelder

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Marciano Aalders1901200
Rick Arnoldus600000
Paul de Lange1701500
Mark de Loor1200000
Demir Strojil000000
Robbert Susan33124500
Mike van de Ban32110400
Giorgio Achterberg400000

Aanvaller

SpelerWedstrijdenGoalsAssistsGele Kaart2x GeelRode Kaart
Sabir Akachau-Achefay1612100
Anthony Biekman900000
Elroy Lammers000000
Marciano Mengerink3294500
Stefan Plat2406000
Steven Sanchez Angulo2221200
Donny van Oijen3133000

Katwijk 2016-2017

DatumWedstrijdTijd/resultaten
2016-08-13 18:00:1913 augustus 2016 Katwijk — TEC3 - 1
2016-08-20 15:00:5920 augustus 2016 Jong AZ — Katwijk0 - 0
2016-08-27 14:30:3527 augustus 2016 Barendrecht — Katwijk2 - 2
2016-09-03 15:30:253 september 2016 Katwijk — HHC Hardenberg3 - 3
2016-09-10 14:30:2010 september 2016 Excelsior Maassluis — Katwijk0 - 0
2016-09-17 14:30:2917 september 2016 Katwijk — Kozakken Boys0 - 0
2016-09-24 18:00:4724 september 2016 FC Lienden — Katwijk0 - 2
2016-10-01 18:00:251 oktober 2016 Katwijk — De Treffers2 - 2
2016-10-08 15:00:188 oktober 2016 AFC — Katwijk1 - 1
2016-10-15 14:30:3515 oktober 2016 Katwijk — Jong FC Twente0 - 1
2016-10-29 15:00:0429 oktober 2016 Koninklijke HFC — Katwijk3 - 4
2016-11-05 18:00:515 november 2016 Katwijk — VVSB1 - 0
2016-11-12 18:00:5412 november 2016 UNA — Katwijk2 - 2
2016-11-19 14:30:1719 november 2016 Katwijk — Jong Sparta4 - 1
2016-11-26 14:30:2926 november 2016 Katwijk — Jong Vitesse3 - 0
2016-12-03 15:30:113 december 2016 GVVV — Katwijk1 - 0
2016-12-10 14:30:5310 december 2016 Katwijk — Spakenburg1 - 0
2016-12-17 18:00:2717 december 2016 TEC — Katwijk3 - 4
2017-01-14 15:30:4114 januari 2017 Katwijk — Jong AZ0 - 2
2017-01-21 14:30:3421 januari 2017 Katwijk — Barendrecht0 - 2
2017-01-28 15:30:2328 januari 2017 Kozakken Boys — Katwijk4 - 0
2017-02-04 14:30:494 februari 2017 Katwijk — Excelsior Maassluis0 - 2
2017-02-11 18:00:0911 februari 2017 Jong FC Twente — Katwijk0 - 1
2017-02-18 15:30:5218 februari 2017 Katwijk — AFC1 - 0
2017-03-04 15:00:184 maart 2017 Jong Sparta — Katwijk2 - 1
2017-03-11 14:30:5511 maart 2017 HHC Hardenberg — Katwijk2 - 1
2017-03-18 15:00:0718 maart 2017 Katwijk — FC Lienden4 - 0
2017-03-25 18:00:3525 maart 2017 De Treffers — Katwijk2 - 2
2017-04-01 15:00:091 april 2017 Katwijk — Koninklijke HFC1 - 0
2017-04-08 18:00:038 april 2017 VVSB — Katwijk0 - 0
2017-04-22 18:00:2122 april 2017 Katwijk — UNA2 - 3
2017-04-29 18:00:4229 april 2017 Jong Vitesse — Katwijk1 - 2
2017-05-06 18:00:466 mei 2017 Katwijk — GVVV3 - 1
2017-05-13 18:00:4413 mei 2017 Spakenburg — Katwijk1 - 2

TweedeDivisie.org

TweedeDivisie.org is een uitgave van Lex Bird Media en WissMedia. De website over de Tweede Divisie én Derde Divisie is ontstaan uit Topklasser.nl

Meer over ons

Volg ons ook via