1 - 2

UNA — HHC Hardenberg

2 - 2

Jong AZ — Barendrecht

1 - 2

Spakenburg — Katwijk

2 - 0

FC Lienden — Kozakken Boys

2 - 5

GVVV — Jong Sparta

3 - 1

AFC — Excelsior Maassluis

2 - 2

VVSB — TEC

0 - 1

Koninklijke HFC — Jong FC Twente

2 - 2

Jong Vitesse — De Treffers

3 - 1

HHC Hardenberg — VVSB

3 - 1

Katwijk — GVVV

5 - 2

Excelsior Maassluis — Jong Vitesse

3 - 1

De Treffers — Koninklijke HFC

0 - 1

Jong FC Twente — FC Lienden

1 - 4

Barendrecht — AFC

1 - 3

Jong Sparta — Spakenburg

0 - 2

TEC — Jong AZ

3 - 0

Kozakken Boys — UNA

3 - 1

UNA — Jong Sparta

1 - 2

Jong Vitesse — Katwijk

1 - 2

VVSB — Barendrecht

0 - 3

GVVV — TEC

1 - 0

FC Lienden — Jong AZ

2 - 4

AFC — HHC Hardenberg

1 - 2

Koninklijke HFC — Excelsior Maassluis

1 - 2

Spakenburg — Kozakken Boys

4 - 1

Jong FC Twente — De Treffers

4 - 0

De Treffers — FC Lienden

2 - 2

TEC — Spakenburg

2 - 3

Katwijk — UNA

3 - 3

Jong Sparta — VVSB

1 - 1

HHC Hardenberg — Koninklijke HFC

4 - 0

Kozakken Boys — AFC

3 - 1

Barendrecht — Jong Vitesse

3 - 1

Jong AZ — GVVV

1 - 1

Excelsior Maassluis — Jong FC Twente

4 - 1

Koninklijke HFC — Barendrecht

0 - 2

De Treffers — AFC

0 - 5

VVSB — FC Lienden

1 - 0

UNA — Spakenburg

0 - 2

FC Lienden — Koninklijke HFC

1 - 3

AFC — VVSB

1 - 0

HHC Hardenberg — Barendrecht

2 - 2

De Treffers — TEC

0 - 1

FC Lienden — TEC

2 - 3

UNA — Barendrecht

0 - 0

VVSB — Katwijk

2 - 0

De Treffers — Excelsior Maassluis

1 - 0

Spakenburg — Jong AZ

1 - 1

AFC — GVVV

4 - 2

Jong Vitesse — HHC Hardenberg

0 - 3

Jong FC Twente — Kozakken Boys

1 - 1

Koninklijke HFC — Jong Sparta

2 - 1

TEC — UNA

3 - 1

Jong Sparta — AFC

7 - 0

Jong AZ — VVSB

2 - 2

Barendrecht — De Treffers

2 - 2

GVVV — Spakenburg

4 - 2

Kozakken Boys — Jong Vitesse

1 - 0

Katwijk — Koninklijke HFC

2 - 2

Excelsior Maassluis — FC Lienden

1 - 2

HHC Hardenberg — Jong FC Twente

2 - 2

Jong Vitesse — Jong AZ

0 - 3

Jong FC Twente — Jong Sparta

3 - 1

UNA — VVSB

1 - 4

Excelsior Maassluis — TEC

2 - 2

De Treffers — Katwijk

1 - 1

FC Lienden — HHC Hardenberg

1 - 3

Kozakken Boys — Barendrecht

1 - 1

Koninklijke HFC — GVVV

2 - 1

AFC — Spakenburg

0 - 2

Jong Vitesse — Barendrecht

3 - 1

Jong Sparta — De Treffers

1 - 0

TEC — AFC

5 - 0

Jong AZ — UNA

2 - 1

VVSB — Jong FC Twente

1 - 2

Spakenburg — Koninklijke HFC

4 - 0

Katwijk — FC Lienden

3 - 3

HHC Hardenberg — Kozakken Boys

1 - 0

GVVV — Jong Vitesse

0 - 2

Barendrecht — Excelsior Maassluis

3 - 1

Jong Vitesse — TEC

3 - 3

VVSB — GVVV

2 - 0

Koninklijke HFC — AFC

2 - 1

FC Lienden — UNA

3 - 1

Kozakken Boys — TEC

0 - 4

Jong Vitesse — VVSB

4 - 0

De Treffers — GVVV

0 - 2

Excelsior Maassluis — Jong AZ

1 - 1

Jong FC Twente — Spakenburg

2 - 1

HHC Hardenberg — Katwijk

1 - 6

Barendrecht — Jong Sparta

0 - 1

AFC — Jong AZ

3 - 0

De Treffers — HHC Hardenberg

3 - 1

UNA — Jong FC Twente

1 - 3

AFC — FC Lienden

3 - 1

Koninklijke HFC — Jong Vitesse

4 - 4

VVSB — De Treffers

1 - 1

TEC — Barendrecht

2 - 1

GVVV — Kozakken Boys

2 - 1

Spakenburg — Excelsior Maassluis

2 - 1

Jong Sparta — Katwijk

1 - 1

Jong AZ — HHC Hardenberg

2 - 6

AFC — Jong Vitesse

2 - 0

HHC Hardenberg — Spakenburg

3 - 0

FC Lienden — Jong Sparta

0 - 1

Koninklijke HFC — Jong AZ

3 - 0

TEC — Jong FC Twente

1 - 0

Jong AZ — Jong FC Twente

2 - 1

Jong Sparta — Jong Vitesse

2 - 0

TEC — Koninklijke HFC

1 - 1

Spakenburg — VVSB

1 - 0

Kozakken Boys — De Treffers

1 - 0

Katwijk — AFC

0 - 3

HHC Hardenberg — Excelsior Maassluis

5 - 1

GVVV — UNA

2 - 2

Barendrecht — FC Lienden

0 - 1

Jong FC Twente — Katwijk

1 - 1

Excelsior Maassluis — Kozakken Boys

2 - 2

UNA — AFC

4 - 2

Jong AZ — De Treffers

3 - 0

VVSB — Koninklijke HFC

2 - 0

TEC — HHC Hardenberg

2 - 2

Spakenburg — Jong Vitesse

1 - 2

Jong Sparta — Kozakken Boys

0 - 2

Katwijk — Excelsior Maassluis

1 - 1

Barendrecht — Jong FC Twente

2 - 1

GVVV — FC Lienden

4 - 0

Kozakken Boys — Katwijk

4 - 1

FC Lienden — Spakenburg

2 - 3

Jong Vitesse — UNA

1 - 1

Excelsior Maassluis — Jong Sparta

3 - 1

Jong FC Twente — GVVV

0 - 1

UNA — Koninklijke HFC

3 - 4

Spakenburg — De Treffers

1 - 1

Jong Sparta — HHC Hardenberg

0 - 2

Katwijk — Barendrecht

2 - 0

Jong AZ — Kozakken Boys

1 - 4

GVVV — Excelsior Maassluis

1 - 5

Jong FC Twente — Jong Vitesse

2 - 2

Jong Sparta — TEC

2 - 2

Kozakken Boys — VVSB

0 - 2

Katwijk — Jong AZ

3 - 4

Excelsior Maassluis — UNA

2 - 0

Barendrecht — GVVV

1 - 5

UNA — De Treffers

2 - 1

Jong Vitesse — FC Lienden

2 - 3

Jong AZ — Jong Sparta

4 - 0

AFC — Jong FC Twente

3 - 4

TEC — Katwijk

2 - 0

VVSB — Excelsior Maassluis

2 - 1

Spakenburg — Barendrecht

0 - 0

GVVV — HHC Hardenberg

4 - 0

Koninklijke HFC — Kozakken Boys

3 - 2

De Treffers — Jong Vitesse

2 - 1

HHC Hardenberg — UNA

0 - 6

TEC — VVSB

2 - 3

Kozakken Boys — FC Lienden

1 - 1

Jong FC Twente — Koninklijke HFC

3 - 1

Jong Sparta — GVVV

1 - 0

Katwijk — Spakenburg

1 - 3

Barendrecht — Jong AZ

1 - 1

Excelsior Maassluis — AFC

1 - 2

Koninklijke HFC — De Treffers

5 - 1

Jong AZ — TEC

1 - 0

VVSB — HHC Hardenberg

5 - 2

UNA — Kozakken Boys

1 - 1

FC Lienden — Jong FC Twente

1 - 0

GVVV — Katwijk

0 - 2

Jong Vitesse — Excelsior Maassluis

4 - 3

Spakenburg — Jong Sparta

3 - 0

AFC — Barendrecht

2 - 1

De Treffers — Jong FC Twente

4 - 0

Jong Sparta — UNA

4 - 2

TEC — GVVV

2 - 0

Jong AZ — FC Lienden

1 - 1

Barendrecht — VVSB

4 - 3

Kozakken Boys — Spakenburg

1 - 0

HHC Hardenberg — AFC

0 - 3

Excelsior Maassluis — Koninklijke HFC

3 - 0

Katwijk — Jong Vitesse

1 - 3

Jong FC Twente — UNA

2 - 1

De Treffers — VVSB

2 - 0

Jong Vitesse — Koninklijke HFC

5 - 0

Barendrecht — TEC

1 - 1

FC Lienden — AFC

1 - 1

Excelsior Maassluis — Spakenburg

2 - 3

Kozakken Boys — GVVV

1 - 1

HHC Hardenberg — Jong AZ

4 - 1

Katwijk — Jong Sparta

2 - 2

FC Lienden — De Treffers

2 - 2

UNA — Katwijk

5 - 0

Spakenburg — TEC

3 - 3

VVSB — Jong Sparta

1 - 4

GVVV — Jong AZ

1 - 2

Jong FC Twente — Excelsior Maassluis

1 - 0

Koninklijke HFC — HHC Hardenberg

1 - 4

AFC — Kozakken Boys

1 - 0

Katwijk — VVSB

2 - 1

TEC — FC Lienden

0 - 0

Excelsior Maassluis — De Treffers

5 - 0

Jong AZ — Spakenburg

1 - 3

GVVV — AFC

4 - 1

Barendrecht — UNA

2 - 0

Kozakken Boys — Jong FC Twente

2 - 2

Jong Sparta — Koninklijke HFC

3 - 1

HHC Hardenberg — Jong Vitesse

3 - 2

AFC — Jong Sparta

1 - 2

UNA — TEC

1 - 2

De Treffers — Barendrecht

1 - 1

FC Lienden — Excelsior Maassluis

0 - 3

VVSB — Jong AZ

0 - 1

Spakenburg — GVVV

1 - 3

Jong Vitesse — Kozakken Boys

3 - 4

Koninklijke HFC — Katwijk

0 - 1

Jong FC Twente — HHC Hardenberg

2 - 2

Jong AZ — AFC

1 - 2

TEC — Jong Vitesse

2 - 2

Jong Sparta — FC Lienden

1 - 1

Spakenburg — UNA

1 - 3

HHC Hardenberg — De Treffers

2 - 0

GVVV — VVSB

0 - 3

Kozakken Boys — Excelsior Maassluis

0 - 1

Katwijk — Jong FC Twente

3 - 3

Barendrecht — Koninklijke HFC

4 - 3

Jong Vitesse — Jong Sparta

1 - 0

Koninklijke HFC — TEC

2 - 0

FC Lienden — Barendrecht

4 - 4

VVSB — Spakenburg

1 - 1

De Treffers — Kozakken Boys

1 - 4

UNA — GVVV

1 - 1

AFC — Katwijk

3 - 0

Excelsior Maassluis — HHC Hardenberg

2 - 3

Jong FC Twente — Jong AZ

4 - 2

Jong Sparta — Jong FC Twente

5 - 0

Jong AZ — Jong Vitesse

0 - 1

HHC Hardenberg — FC Lienden

0 - 2

TEC — Excelsior Maassluis

2 - 2

Katwijk — De Treffers

3 - 2

VVSB — UNA

1 - 2

Spakenburg — AFC

3 - 1

GVVV — Koninklijke HFC

2 - 0

Barendrecht — Kozakken Boys

2 - 0

UNA — Jong AZ

3 - 2

AFC — TEC

0 - 2

Jong FC Twente — VVSB

0 - 2

FC Lienden — Katwijk

4 - 1

Jong Vitesse — GVVV

3 - 3

De Treffers — Jong Sparta

4 - 1

Kozakken Boys — HHC Hardenberg

5 - 1

Koninklijke HFC — Spakenburg

1 - 0

Excelsior Maassluis — Barendrecht

1 - 5

UNA — Jong Vitesse

0 - 2

TEC — De Treffers

5 - 1

Jong AZ — Koninklijke HFC

2 - 1

Jong Sparta — Excelsior Maassluis

3 - 2

VVSB — AFC

4 - 2

Spakenburg — FC Lienden

2 - 2

Barendrecht — HHC Hardenberg

0 - 0

Katwijk — Kozakken Boys

0 - 0

GVVV — Jong FC Twente

2 - 2

AFC — UNA

0 - 0

De Treffers — Jong AZ

0 - 0

Koninklijke HFC — VVSB

2 - 2

Jong Vitesse — Spakenburg

0 - 3

HHC Hardenberg — TEC

1 - 2

FC Lienden — GVVV

2 - 0

Kozakken Boys — Jong Sparta

0 - 0

Excelsior Maassluis — Katwijk

0 - 0

Jong FC Twente — Barendrecht

3 - 1

AFC — Koninklijke HFC

0 - 4

UNA — FC Lienden

3 - 1

VVSB — Jong Vitesse

3 - 1

GVVV — De Treffers

3 - 2

Jong AZ — Excelsior Maassluis

0 - 2

TEC — Kozakken Boys

3 - 3

Katwijk — HHC Hardenberg

5 - 0

Spakenburg — Jong FC Twente

1 - 3

Jong Sparta — Barendrecht

2 - 3

Jong FC Twente — TEC

4 - 2

Jong Vitesse — AFC

0 - 2

Koninklijke HFC — UNA

1 - 0

De Treffers — Spakenburg

0 - 2

FC Lienden — VVSB

1 - 1

Excelsior Maassluis — GVVV

2 - 4

Kozakken Boys — Jong AZ

0 - 0

HHC Hardenberg — Jong Sparta

2 - 2

Barendrecht — Katwijk

1 - 3

Jong Vitesse — Jong FC Twente

3 - 2

AFC — De Treffers

1 - 1

Koninklijke HFC — FC Lienden

2 - 2

TEC — Jong Sparta

2 - 1

UNA — Excelsior Maassluis

1 - 4

VVSB — Kozakken Boys

1 - 1

Spakenburg — HHC Hardenberg

0 - 0

Jong AZ — Katwijk

0 - 0

GVVV — Barendrecht

1 - 3

Jong Sparta — Jong AZ

1 - 2

Jong FC Twente — AFC

2 - 2

De Treffers — UNA

3 - 1

Katwijk — TEC

2 - 0

Excelsior Maassluis — VVSB

2 - 1

FC Lienden — Jong Vitesse

2 - 2

Kozakken Boys — Koninklijke HFC

1 - 2

HHC Hardenberg — GVVV

3 - 5

Barendrecht — Spakenburg

TweedeDivisie.org

TweedeDivisie.org is een uitgave van Lex Bird Media en WissMedia. De website over de Tweede Divisie én Derde Divisie is ontstaan uit Topklasser.nl

Meer over ons

Volg ons ook via